Acum este Dum Ian 19, 2020 7:46 pm



Răspunde la subiect  [ 27 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
 CUPA ARDEALULUI_Editia 3. 
Autor Mesaj
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
Locatia :lacul Cetariu - jud Bihor
Perioada de desfasurare : joi 16 - duminica 19 august 2012
Locuri disponibile : 20
Echipa : 2 sau 3 pescari cu drepturi depline
Taxa participare : 800 lei
Organizatori : Clubul Sportiv ALL 4 CARP
Persoane de contact : Voicu Aurel (0744226448) sau Ghiti Ghiusan (0722355514)

PLATA TAXEI:
Se achita prin virament bancar la Banca Transilvania Bistrita ,Cont:RO 08 BTRL 0060 1201 B143 95XX .Titular:Negrea Cristina, cu mentiunea “taxa Cupa Ardealului”, sau direct la una din persoanele de contact.
Inscrierea pe lista finala se face doar dupa achitarea cel putin a unui avans de 50% din taxa. Data limita de achitare integrala a taxei este 20 Iulie 2012. Neachitarea totala a taxei de participare pana la termenul limita duce la pierderea avansului dat.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.

PROGRAMUL CONCURSULUI:
-adunarea participantilor - joi 16 august la ora 08.30; orele 08.30-09.30 tragerea la sorti a standurilor si prezentarea regulamentului;
-intre 09.30 si 11. 00 echipele se deplaseaza la standuri si campeaza ;
-START la ora 11.00;
-joi ora 11.00 – duminica ora 11.00 competitie in desfasurare;
-duminica 19 august ora 11.00 finalul competitiei. Daca o echipa se afla in drill la momentul incheierii concursului, se mai acorda 15 minute pentru scoaterea pestelui.


CLASAMENT/PREMII:
- Locul 1 - 3000 lei
- Locul 2 - 2000 lei
- Locul 3 - 1500 lei
- Cea mai mare captura din concurs(CMMC) se premiaza cu 1000 lei,iar urmatoarele 2 (captura la 24 h)cu cate 500 lei fiecare.

Pentru intocmirea clasamentului final,se vor face 2 clasamente separate,astfel :
-un clasament care va contabiliza DOAR CEI MAI GREI 5 PESTI PRINSI .
-un clasament care va contabiliza CANTITATEA TOTALA DE PESTI PRINSI.
Clasamentul final va fi intocmit in functie de CUMULAREA CELOR 2 CLASAMENTE.
In caz de egalitate de puncte, va conta clasarea mai buna in clasamentul bazat pe cantitate.
Locul 1, 2 sau 3 final se poate cumula cu captura .Greutatea capturii se cumuleaza la cantitatea totala de peste prins.
Toti concurentii vor primii medalii si diplome de participare. Echipele clasate pe locurile 1-3 si detinatorii capturilor vor primii si cupe.


REGULAMENTUL COMPETITIEI/SANCTIUNI:
1.Se puncteaza crap si cteno egal sau mai greu de 1 kg.
2.Se pescuieste cu 4 lansete de echipa (in stand se pot tine pregatite un numar nelimitat) (ELIMINARE)
3.Zilnic se fac 2 cantariri oficiale la orele : 8 – 10 ,19-21. Alte detalii cu privire la cantarirea pestilor de peste 10 kg.sau a amurilor se vor stabili la sedinta tehnica .
4.La cantarire participa OBLIGATORIU un vecin de stand.Echipele sunt obligate sa cantareasca toti pestii prinsi, nu este permisa retinerea pestilor in saci decat pana la primul cantar oficial.(AVERTISMENT)
5.Participantii au voie sa intre in apa pana la genunchi pentru a lega sacii de pastrare la pichet sau pentru folosirea minciogului. Sacii se pot pune pe picheti si in afara standului de pescuit .(AVERTISMENT)
6.Este permisa intrarea in apa pina la genunchi, simultan, a 2 concurenti din aceeasi echipa, numai in situatia in care ambii se afla in dril, pentru scoaterea pestelui sau, in situatia in care sunt trei in echipa, se permite accesul simultan in apa celui care manevreaza minciocul pentru un concurent aflat in dril de pe mal si celui de-al treilea , daca se afla in dril, pentru scoaterea pestelui; pentru oricare alta situatie care impune intrarea in apa a unui pescar, se va cere permisiunea arbitrului .(AVERTISMENT)
7.Se vor folosi OBLIGATORIU: un singur carlig pe montura , nada atasata firului de par si monturi care sa elibereze usor plumbul in caz de rupere (DEPUNCTARE 20 KG)
8.Momeala vie este interzisa la pescuit sau nadit. Cerealele vor fi fierte sau inmuiate in prealabil (ELIMINARE)
9.Nadirea grea se poate efectua doar intre orele 9-19, nadirea usoara se poate face oricand (DEPUNCTARE 20 KG)
10.Nu este permisa folosirea momitorului de orice fel ( feeder, arc ),fiind in schimb permisa folosirea pastei pe plumb. (DEPUNCTARE 20 KG)
11.Sunt obligatorii: salteaua de receptie, spray antiseptic, minciog cu deschidere mare si plasa fina, minim 10 saci pentru pastrare de echipa.
12.Pestii peste 5 kg se tin cate unul in sac. Concurentii sunt obligati sa-si ia toate masurile pentru a asigura siguranta si integritatea pestilor capturati.La primul peste mort sau ranit(din vina concurentilor) echipa in cauza va fi DEPUNCTATA cu 20 kg,iar daca situatia se va repeta,echipa va fi ELIMINATA din competitie.
13.Este interzisa folosirea oricarui tip de sonar sau barca pentru nadire. (ELIMINARE)
14.In intervalul orar 08,00-20,00 sunt acceptati si posibilii vizitatori,dar numai pe jos, masinile acestora vor fi parcate in locurile stabilite de organizator; eventualele bagaje vor fi verificate de catre arbitrii .(DEPUNCTARE 20 KG)
15..Este permisa circulatia participantilor intre standuri intre orele 08,00 - 22,00 .Se interzice parasirea standului dupa orele 22.00 . Intre orele 22,00- 08,00 este permisa vizitarea standurilor doar de catre arbitrii/organizatori. Orice vizita in acest interval de timp – AVERTISMENT
16.Camparea se face in functie de configuratia malului. Distanta intre standuri este de MINIM 50 metri.
17.In cort este permis iluminatul de orice fel. In afara acestuia nu este permisa decat lanterna de cap. (DEPUNCTARE 20 KG)
18.Concurentii vor lasa standul curat dupa terminarea competitiei. Gunoiul menajer va fi depozitat in sacii menajeri oferiti de organizatori,acestia urmand a fi lasati in locurile indicate la finalul concursului. (DEPUNCTARE 20 KG)
19.Sunt interzise manifestarile huliganice si muzica data tare. (DEPUNCTARE 20 KG)
20. Daca se constata ca o echipa ajuta cu peste o alta echipa pentru avantajare la premii – ELIMINAREA din concurs a echipelor vinovate.
21.Orice diferende legate de locuri,directii de pescuit sau alte probleme care pot aparea pe timpul concursului se vor rezolva de catre arbitrii,echipele fiind obligate sa accepte hotararile acestora.
22. Toate activitatile legate de pescuit (nadit, lansat, drill) se desfasoara in interiorul standului. (AVERTISMENT)
23.La doua avertismente acumulate,echipa in cauza va fi sanctionata cu depunctarea cu 20 de kg,iar la trei va fi eliminata din concurs.


ARBITRAJUL:
Se asigura un minim de 4 arbitrii.
Arbitrii/organizatorii pot controla la orice ora, fara acceptul participantilor, folosirea monturilor, a nadelor sau a standului.

MASA FESTIVA si PREMIEREA:
Dupa terminarea competitiei, organizatorii si sponsorii ofera tuturor participantilor masa festiva.
In spirit de fair-play, toti participantii vor lua parte la masa festiva si la felicitarea castigatorilor.

CONTESTATIILE ASUPRA ABATERILOR DE LA REGULAMENT SE POT FACE DOAR IN SCRIS, LA CEL MULT O ORA DE LA DESFASURAREA EVENIMENTULUI, VOR FI ANALIZATE SI SOLUTIONATE DE CATRE ARBITRII IMPREUNA CU ORGANIZATORII SI SE VOR INREGISTRA DOAR DUPA ACHITAREA SUMEI DE 100 LEI

SPONSORI : Dudi Bait,
PARTENERI MEDIA : ,,Pescar clujean, "Crap.ro" , "Crap.com.ro" ,Banatul.eu

NOTA : Premiile sunt valabile in cazul participarii a 20 echipe,urmand a fi modificate in functie de numarul acestora.(daca vor fi mai putine,vor scadea)

Organizatorii va ureaza FIR INTINS!


Acest concurs are caracter privat , iar participantii isi vor asuma plata oricaror eventuale impozite sau taxe catre stat .

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Joi Feb 02, 2012 4:29 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
Lista de intentie:

1. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)
2. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)
3. Corbut Romeo + partener
4. Moldovan Marian + partener
5. Ionescu Razvan + Cristi Ungur
6. Szasz Istvan + Marius Stanescu
7.Blaga Mihai + Toth Stefan +Anghel Niculae
8. Ovidiu Opre+Edi Matei
9.Ady Apetrea&Doru Doctoru(ALL4CARP)
10.Cristea Cristian + Reti Mihai
11.Calin Vadean + partener
12.Florin Negrea + Bogdan Negrescu
13.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
14.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare)
15.Tony Ackerman-Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Dum Feb 19, 2012 1:06 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -plata integrala

2. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)
3. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)
4. Moldovan Marian + partener
5. Ionescu Razvan + Cristi Ungur
6.Blaga Mihai + Toth Stefan +Anghel Niculae
7. Ovidiu Opre+Edi Matei
8.Ady Apetrea&Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai
10.Calin Vadean + partener
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu
12.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare)
14.Tony Ackerman-Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
15.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
16. Szasz Istvan + Marius Stanescu
17.Claudiu Iosip + partener

Lista de intentie poate continua.
Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Mar Feb 28, 2012 5:19 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Membru din: Lun Iun 21, 2010 8:24 am
Mesaje: 20
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
Cipri bolboaca, cristi hedesiu, tintas ionut


Vin Mar 09, 2012 11:05 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -achitat integral
2. Moldovan Marian + Oboroceanu Maricel +partener-achitat integral

3. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)
4. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)
5. Ionescu Razvan + Cristi Ungur
6.Blaga Mihai + Toth Stefan +Anghel Niculae
7. Ovidiu Opre+Edi Matei
8.Ady Apetrea&Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai
10.Calin Vadean + partener
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu
12.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare)
14.Tony Ackerman-Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
15.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
16. Szasz Istvan + Marius Stanescu
17.Claudiu Iosip + partener
18.Cipri bolboaca+ Cristi Hedesiu+ Tintas Ionut

Lista de intentie poate continua.
Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Dum Mar 11, 2012 1:35 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -achitat integral
2. Moldovan Marian +Potra Ioan + Oboroceanu Maricel-achitat integral
3.Radu Calin Martis +Pop Lucian -achitat integral
4.Calin Roman + Ovidiu SUTEU + partener -achitat integral


5. Ionescu Razvan + Cristi Ungur-avans platit
6.Blaga Mihai + Toth Stefan +Anghel Niculae
7. Ovidiu Opre+Edi Matei
8.Ady Apetrea+Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai-avans platit
10.Calin Vadean + partener-avans platit
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu-avans platit
12.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare)
14.Tony Ackerman+Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
15.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
16. Szasz Istvan + Marius Stanescu
17.Claudiu Iosip + partener
18.Cipri bolboaca+ Cristi Hedesiu+ Tintas Ionut-avans platit
19. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)-achitat avans
20.Vali vecerzan+Vlad Nasta
21. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)



Lista de intentie poate continua.
Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Mar Apr 10, 2012 6:12 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -achitat integral
2. Moldovan Marian +Potra Ioan + Oboroceanu Maricel -achitat integral
3.Radu Calin Martis +Pop Lucian -achitat integral
4.Calin Roman + Ovidiu SUTEU + partener -achitat integral


5. Ionescu Razvan + Cristi Ungur-avans platit
6.Blaga Mihai + Toth Stefan +Anghel Niculae
7. Ovidiu Opre+Edi Matei
8.Ady Apetrea+Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai-avans platit
10.Calin Vadean + partener-avans platit
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu-avans platit
12.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare)
14.Tony Ackerman+Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
15.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
16. Szasz Istvan + Marius Stanescu
17.Claudiu Iosip + partener
18.Cipri bolboaca+ Cristi Hedesiu+ Tintas Ionut-avans platit
19. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)-achitat avans
20.Vali vecerzan+Vlad Nasta-achitat avans
21. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)
22.Stoian Cristian +Poeana Ioan (Jimbolia)






Lista de intentie poate continua.
Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Vin Apr 13, 2012 7:30 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -achitat integral
2. Moldovan Marian +Potra Ioan + Oboroceanu Maricel -achitat integral
3.Radu Calin Martis +Pop Lucian -achitat integral
4.Calin Roman + Ovidiu SUTEU + partener -achitat integral
5.Voicu Aurel + Bob Ovidiu -achitat integral
6.Mija Ioan + Ionut Lucian.-achitat integral



7. Ovidiu Opre+Edi Matei
8.Ady Apetrea+Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai-avans platit
10.Calin Vadean + partener-avans platit
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu-avans platit
12.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare
14.Ionescu Razvan + Cristi Ungur-avans platit
15.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
16. Szasz Istvan + Marius Stanescu
17.Claudiu Iosip + partener
18.Cipri bolboaca+ Cristi Hedesiu+ Tintas Ionut-avans platit
19. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)-achitat avans
20.Vali vecerzan+Vlad Nasta-achitat avans
21. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)
22.Stoian Cristian +Poeana Ioan (Jimbolia)
23.Tony Ackerman+Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
24.Blaga Mihai + Toth Stefan +Anghel Niculae




Lista de intentie poate continua.
Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Mie Mai 02, 2012 3:56 pm
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -achitat integral
2. Moldovan Marian +Potra Ioan + Oboroceanu Maricel -achitat integral
3.Radu Calin Martis +Pop Lucian -achitat integral
4.Calin Roman + Ovidiu SUTEU + partener -achitat integral
5.Voicu Aurel + Bob Ovidiu -achitat integral
6.Mija Ioan + Ionut Lucian.-achitat integral
7.Ionescu Razvan + Cristi Ungur-achitat integral


8.Ady Apetrea+Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai-avans platit
10.Calin Vadean + partener-avans platit
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu-avans platit
12.Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare
14.Blaga Mihai +Anghel Niculae - avans platit
15. Szasz Istvan + Marius Stanescu
16.Claudiu Iosip + partener
17.Cipri bolboaca+ Cristi Hedesiu+ Tintas Ionut-avans platit
18. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)-achitat avans
19.Vali vecerzan+Vlad Nasta- avans platit
20. Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)
21.Stoian Cristian +Poeana Ioan (Jimbolia)
22.Tony Ackerman+Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
23.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
24.Ovidiu Opre+Edi Matei




Lista de intentie poate continua.
Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Sâm Mai 19, 2012 8:28 am
Profil
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"
Avatar utilizator

Membru din: Mie Ian 07, 2009 11:04 am
Mesaje: 174
Localitate: Cluj-Napoca
Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI_Editia 3.
1. Corbut Romeo + partener -achitat integral
2. Moldovan Marian +Potra Ioan + Oboroceanu Maricel -achitat integral
3.Radu Calin Martis +Pop Lucian -achitat integral
4.Calin Roman + Ovidiu SUTEU + partener -achitat integral
5.Voicu Aurel + Bob Ovidiu -achitat integral
6.Mija Ioan + Ionut Lucian.-achitat integral
7.Ionescu Razvan + Cristi Ungur-achitat integral



8.Ady Apetrea+Doru Doctoru(ALL4CARP)
9.Cristea Cristian + Reti Mihai-avans platit
10.Calin Vadean + partener-avans platit
11.Florin Negrea + Bogdan Negrescu-avans platit
12.Razvan Cuc+Rusu Mircea(UniqueCarpTeam)-avans platit
13.Daniel Cotoz+Octavian Covaci (Satu Mare
14.Blaga Mihai +Anghel Niculae - avans platit
15. Szasz Istvan + Marius Stanescu
16.Ovidiu Muresan + Demeny Zoltan -avans platit
17.Cipri bolboaca+ Cristi Hedesiu+ Tintas Ionut-avans platit
18. Doru Caragin + Dan Alboni (BFR Baits Team)-avans platit
19.Vali vecerzan+Vlad Nasta- avans platit
20.Ember Daniel + Ban Gheorghe-avans platit


21. Racean Traian + parteneri (T.C.E.)
22.Stoian Cristian +Poeana Ioan (Jimbolia)
23.Tony Ackerman+Tandea Mihai (CS.CRAP ARAD)
24.Buta Dragos + Sorin Grigore + partener
25.Ovidiu Opre+Edi Matei
26.Iosip Claudiu +partener


Va reamintim faptul ca,conform regulamentului, doar achitarea avansului garanteaza un loc pe lista finala.
Tragerea la sorti a standurilor se face in ordinea achitarii integrale a taxei de participare.Va multumesc.
Inca 3 avansuri achitate si...lista se va inchide.Aviz celor de pe lista de intentie.

_________________
Saracului nu-i da peste...da-i undita sa si-l prinda singur!!!


Mar Mai 29, 2012 4:44 pm
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 27 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF
Translation/Traducere: phpBB România