Acum este Dum Sep 22, 2019 3:23 am

Răspunde la subiect  [ 8 mesaje ] 
 cort pentru crap 
Autor Mesaj

Mesaj cort pentru crap
Salutare la toti pescarii! Am si eu o singura doleanta , daca ma poate ajuta cineva cu un sfat competent, in sensul ca vreau sa mi cumpar si eu un cort de crap mai acatarii ca am avut ceva corturi pin acuma dar nu au fost de treaba. As dori unul in care sa incapa 2 paturi de crap si bagajele necesare si sa aiba cam 1,80 inaltime si sa fie ceva rezistent si calitativ, am inteles ca astea mai au si winter skin ptr vreme mai nefavorabila. Am incercat sa caut eu pe site-uri de specialitate dar nu prea mi am dat seama de performante. Si daca as primi ceva recomandari de la niste impatimiti in ale pescuitului care au asa ceva as fi foarte recunoscator.

Sâm Aug 13, 2011 5:53 pm

Mesaj Re: cort pentru crap
Salut.
Corturi sunt destule.Depinde cat vrei sa investesti in el.

Mar Aug 16, 2011 8:06 pm
Profil YIM

Buna remarca si de bun simt, am uitat sa mentionez pretul cam pina in 1500 lei poate si sari un pic dar sa fie calitate ca m-am saturat de stifturi.Mai concret as vrea marca si cam pe unde l-as putea gasi un site ceva sau un magazin on line.

Mie Aug 17, 2011 10:18 am

asta ar fi un cort ok cred eu
NASH GLOBETROTTER XL 2 MAN BIVVY
daca cauti bine o sa-l gasesti si la 1300 second

Mie Aug 24, 2011 12:05 pm

Prin lupte seculare care au durat citeva zile (vorba lui nenea iancu) am gasit pe ceva site un cort care mi-a facut cu ochiul este vorba de NEW GREEN DELUXE DOME de la PROLOGIC ptr. 2 persoane ( pescari de crap ) . Are careva dintre voi asemenea cort? Daca da, spuneti-mi si mie daca puteti, e de treaba? merita sa-mi rup banii de la gura copilului? Ori trebuie sa mai sap pe alte siteuri sa gasesc ceva mai ochios? Multumesc anticipat.

Mar Aug 30, 2011 6:57 am

Salutari la toata suflarea omeneasca de pe acest forum! Pina la urma m-am hotarit la cortul ala de la PROLOGIC NEW GREEN DELUXE DOME DE 2 PERS cu tot WINTERSKIN , numai ca in tara nu l-am gasit disponibil momentan la nici un importator (nu il mai aveau pe stoc) :sad: . Asa ca un bun amic din Anglia m-a ajutat el si mi la gasit acolo si mai ieftin cu 200 lei ( in tara era 1700 iar de acolo cu tot cu transport ajung la 1500)
Am scris asta nu ca sa ma laud ce mare bussines am facut, da ptr ce or fi mai lesne acolo, avem noi mai multi bani ca ei sau aci e foamea de bani mai mare! :smart: :smart:
Mentionez ca, cortul este nou.

Sâm Sep 17, 2011 4:43 pm

Felicitari pentru achizitie!!!...nu trebuie sa te lauzi dar nici sa te intrebi de ce e mai ieftin la alti decat la noi :tongue: !asta e, realitatea...o ducem mai bine decat ei :smart: :w00t: :wacko:

anywhay sa-l folosesti cu placere :thumbup:

Dum Sep 18, 2011 12:06 pm

Multumesc de urare, poate ne-om gasi vreodata la un pescuit la Cetariu... de-o sa vezi unu latit intr-un sezlong in fata unui cort maro sa stii sa eu sunt :yahoo:

Joi Sep 22, 2011 8:24 am
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 8 mesaje ]