Acum este Vin Dec 13, 2019 6:30 am

Răspunde la subiect  [ 24 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
 CUPA ARDEALULUI ,Editia 2_ 
Autor Mesaj
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Mesaj Re: CUPA ARDEALULUI ,Editia 2_
Voi posta si fotografiile facute, de mine mai putine si de Laurentiu junior mai multe ca deh, el a avut mai mult timp... cat despre concluzii...s-au tras deja si nu sint eu in masura sa emit judecati care sa incerce sa devina pareri generale. Ma bucura sa vad ca echipele care au participat s-au respectat unele pe celelalte si o fac si aici. Personal, sper ca mi-am facut din nou prieteni din randul celor care nu au participat si anul trecut, intrucat imi place sa cred ca cei care au participat la prima editie mi-au ramas cu totii prieteni. Sa ne revedem cu drag! Laurentiu.

Lun Iul 04, 2011 3:38 pm
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Voi posta si fotografiile facute, de mine mai putine si de Laurentiu junior mai multe ca deh, el a avut mai mult timp... cat despre concluzii...s-au tras deja si nu sint eu in masura sa emit judecati care sa incerce sa devina pareri generale. Ma bucura sa vad ca echipele care au participat s-au respectat unele pe celelalte si o fac si aici. Personal, sper ca mi-am facut din nou prieteni din randul celor care nu au participat si anul trecut, intrucat imi place sa cred ca cei care au participat la prima editie mi-au ramas cu totii prieteni. Sa ne revedem cu drag! Laurentiu.

Lun Iul 04, 2011 3:39 pm
|Site Admin|
|Site Admin|

Inainte de toate doresc sa felicit castigatorii pentru munca depusa si adaptarea la acest regulament, pe care noi cei din conducerea clubului All 4 Carp n-il asumam. Din pacate ideea initiala de a da sanse tuturor la podium si de a echilibra pista de concurs, a dus de fapt la declasarea celor care au muncit poate mai mult si au prins mai bine.

Intradevar Calin si Alin au pierdut aceasta competitie doar din cauza sistemului de calculare pentru pestii prinsi. Cu siguranta aceasta regula nu v-a mai fi aplicata niciodata in aceasta varianta si un concurs de crap sa nu se transforme in C&R inainte de cantar.

Ne cerem scuze pe aceasta cale pentru micile imperfectiuni si speram ca la anul sa ne reintalnim in cadrul aceleeasi competitii cu un regulament imbunatatit si cu acelasi spirit de Fair Play pe care l-au avut toate echipele participante.

Deosebita stima tuturor participantilor care au indurat conditiile meteo extrem de dificile din timpul concursului si micile noastre imperfectiuni.

Mar Iul 05, 2011 9:05 am
Profil YIM WWW

Poze : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.208829792496590.52497.168063136573256

Dum Iul 10, 2011 12:11 am
Profil YIM WWW
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 24 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3