Acum este Mar Oct 15, 2019 6:44 pm

Răspunde la subiect  [ 109 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Următorul
 Bancuri shotii si youtube stuff!!! 
Autor Mesaj
|Site Admin|
|Site Admin|

Sâm Ian 10, 2009 9:56 pm
Profil YIM WWW
|Site Admin|
|Site Admin|

Sâm Ian 10, 2009 10:02 pm
Profil YIM WWW
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Criminale filmuletele ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dum Ian 11, 2009 11:58 am
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Se ofera un premiu de 1 milion $ pentru cine va castiga marele concurs de inteligenta al secolului.

Protagonisti: Dalai Lama si Sylvester Stallone.
Conditii: nu se scoate nici un sunet, doar prin mimica.

Incepe concursul....

Dalai Lama ii arata lui Sylvester Stallone un deget, dupa o jumatate de ora de gandire SS ii arata lui DL doua degete....

DL se concentreaza si dupa o ora de gandire ii arata lui SS trei degete...SS se ridica, face niste miscari usoare de relaxare, 20 de flotari si, dupa 3 ore de gandire, ii arata lui DL pumnul....

DL da semne de nervozitate, transpira abundent, cere prin semne time-out, intra in pozitie de yoga si dupa 4 ore de concentrare ii arata lui SS un mic cerc facut din degetul aratator si cel gros.....SS dupa semnul facut de DL are o reactie necontrolata, incepe sa rada si cu ultimile puteri ii arata lui DL un cerc imaginar desenat in aer de diametru evident mai mare.....

Dupa acest ultim gest DL incepe sa planga, se prabuseste psihic si fizic, si-si recunoaste cu fair-play infrangerea....

La final, conferinta de presa: presa il intreaba pe DL semnificatia gesturilor si motivul pentru care s-a dat batut....DL explica: "La inceput m-am gandit la unitate si i-am aratat un deget, dar SS foarte inteligent mi-a replicat cu dualitatea (2 degete); m-am concentrat si am crezut ca gasesc solutia castigatoare aratandu-i trinitatea (3 degete) dar raspunsul lui SS a fost naucitor, mi-a aratat pamantul (pumnul). Am intrat in starea de yoga, m-am concentrat la maxim si i-am aratat soarele, dar geniul lui SS m-a biruit desenandu-mi universul, ceea ce m-a facut sa ma recunosc invins."

Presa il intreaba pe SS semnificatia gesturilor sale: "Ei bine, se destainuie Stallone, al dracu' nesimtit imi arata mie ca-mi baga un deget in cur, atunci i-am spus ca eu ii bag doua degete, dupa care m-a enervat rau de tot cand mi-a zis ca-mi baga trei degete in cur, si i-am zis ca-i bag tot pumnul. Apoi el mi-a aratat ca nu incape, ca are gaura mica si i-am aratat printre hohote de ras ca se aranjeaza si i-o fac atat de mare desenand in aer un cerc imaginar. Cred ca s-a speriat si s-a declarat invins. Atat am avut de declarat."

Dum Ian 11, 2009 12:10 pm
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Subsemnatul Serban Ioan Traian, cu domiciliul in str. Sibiu, muncitor in cadrul atelierului X, va aduc la cunostinta cu respect urmatoarele:
In urma cu multi ani m-am casatorit din dragoste cu o vaduva care avea o fata de 18 ani. Tatal meu, dupa casatorie m-a vizitat de mai multe ori, ca pana la urma sa se indragosteasca de fiica vitrega, cu care in cele din urma sa se casatoreasca, fara a-mi cere consimtamantul. Deci fiica mea vitrega mi-a
devenit mama vitrega, iar tatal meu ginerele meu. Sotia tatalui meu, adica fiica mea vitrega, care in acelasi timp este mama mea vitrega, a nascut un baiat, care este nepotul meu, fiindca eu sunt sotul mamei fiicei mele vitrege, dar acest baiat este si fratele meu. In acelasi timp, sotia mea a devenit bunica, deoarece este mama sotiei tatalui meu, iar eu sunt nepotul sotiei
mele. Nu mult mai tarziu, sotia mea a nascut un baiat care a devenit cumnat cu tatal meu, fiind fratele vitreg cu sotia tatalui meu si in aceasta calitate este si unchiul meu. Copilul meu este fratele mamai mele vitrege, iar prin mama mea vitrega, sotia mea a devenit bunica si eu am devenit bunicul meu propriu.
Avand in vedere cele de mai sus, intreb:
Daca copilul meu, care in acelasi timp este unchiul meu, cumnat cu tata si frate cu mama mea vitrega, are drept la alocatie de stat pentru copii ???

Dum Ian 11, 2009 12:11 pm
Membru "All 4 Carp"
Membru "All 4 Carp"

Ghidul nostru ne-a spus sa scriem acasa ca poate ati vazut la televizor inundatia si sunteti ingrijorati. Suntem bine. Apa a luat doar un cort si doi saci de dormit. Din fericire, nimeni nu s-a inecat pentru ca eram toti pe munte si il cautam pe Cristi. A, da, sun-o pe mama lui Cristi si spune-i ca totul e bine. Cristi nu poate scrie pentru ca si-a rupt mana.

Am mers si eu cu unul dintre jeep-urile Salvamont. A fost super. Nu l-am fi gasit niciodata in intunericul acela daca nu fulgera. Ghidul nostru, Victor, s-a enervat foarte tare pe Cristi pentru ca a plecat fara sa spuna nimanui. Cristi zice ca i-a spus, dar era in timpul incendiului, asa ca probabil n-a auzit.

Stiai ca daca pui benzina pe foc, canistra o sa explodeze? Lemnul ud nu ardea, dar unul dintre corturi, da. Si hainele noastre la fel. Danut o sa arate ciudat pana ii creste parul la loc.
Ne intoarcem acasa sambata daca Victor reuseste sa repare masina. Nu a fost vina lui. Franele mergeau bine cand am plecat. Victor spune ca, cu o masina atat de veche, ceva se strica mereu. Probabil de asta nu are asigurare. mie mi se pare o masina misto. Nu se supara daca i-o murdarim, si cand e cald, ne lasa sa stam pe capota ca sa ne mai racorim. Se face destul de cald, cu 13 oameni intr-o masina.

Ne lasa sa stam si in portbagaj pana l-a oprit un politist.
Ghidul nostru e misto. Il invata pe Tudorel sa conduca masina pe drumurile de munte, unde nu e trafic. Tot ce vedem pe aici sunt camioane cu busteni.

Dimineata asta, toti tipii sareau in lac de pe stanci. Pe mine nu m-a lasat, pentru ca nu stiu sa inot, iar Cristi avea mana rupta, asa ca ne-a lasat sa mergem cu barca. A fost super. Se pot vedea sub apa copacii rupti de inundatie.

Victor nu e un scortos ca ceilalti ghizi pe care ii stiu. Ne-a lasat sa mergem fara veste de salvare. Trebuie sa petreaca mult timp lucrand la masina, asa ca incercam sa nu-i facem probleme. Ghici ce ! Am primit toti insigne pentru ca am trecut cursul de prim ajutor. cand Danut si-a taiat mana cu toporul, am invatat sa coasem vene.

Marius si eu am vomitat, dar ghidul nostru zice ca era de la puiul
stricat. Ne-a mai spus ca mancarea din inchisoare era si mai rea. Ma bucur ca a iesit de acolo. Zice ca acum a invatat cum sa faca lucrurile cum trebuie.

Apropo, ce e un pedofil ?
Trebuie sa plec acum. Mergem in oras sa ne trimitem scrisorile si sa cumparam vaselina. Nu va faceti griji. Suntem bine.

Dum Ian 11, 2009 12:12 pm
Moderatori|Moderatori|Moderatori
Moderatori|Moderatori|Moderatori

- Tuh ii plina lumea asta de poponari !
- Da tuh, ai dreptate. Nu mai poate lua omu o p**a in gura ca toate au gust de kkt.

Dum Ian 11, 2009 12:49 pm
|Site Admin|
|Site Admin|

Uniila noi in tara sunt extrem de dedicati muncii lor.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

:shock: :shock: :shock:

Mar Ian 13, 2009 5:57 pm
Profil YIM WWW
|Site Admin|
|Site Admin|

Mar Ian 13, 2009 6:53 pm
Profil YIM WWW

Uniila noi in tara sunt extrem de dedicati muncii lor.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

:shock: :shock: :shock:

No si ????...
Pai nu vezi din poza ca individul cantareste cam cat o pluta de sheffield ??? :lol: :lol:

Mar Ian 13, 2009 8:13 pm
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 109 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Următorul